A3_plakat_vse_21  Oteviraci_doba_5

 

 

ANTIGRAVITY YOGA

Dsc_9940_2

Zpomalte stárnutí s AntiGravity ® Yogou a nastartujte aktivní hubnutí a proces detoxikace organismu. Tlakem na lymfatické body aktivujte tok lymfy
v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému. Sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání podpoří proces transportu zadržené vody z organismu..

AntiGravity ® Yoga to je osvobození od bolesti zad. Protažením páteře
v pozici nulové komprese se oddalují meziobratlové prostory, protahují se ligamenta a meziobratlové disky hydratují a regenerují. Vraťte páteři pružnost a zbavte se okovů starostí, které nosíte „na bedrech“.

AntiGravity ® Yogou proti serióznosti - Potřebujeme si občas připomenout, že smích je to nejpřirozenější co v sobě máme, že prožívat radost je naše právo, které nám nikdo nemůže vzít. Smích dává zabrat celému tělu. Když se smějeme, posilujeme více než 17 obličejových svalů a dalších 80 svalů našeho těla, posilujeme břišní svaly bránici, srdeční systém. AntiGravity je zábava…

AntiGravity ® Yoga trojrozměrný funkční trénink - Dokonalý funkční trénink díky 3 D pohybu..efektivní zapojení svalstva celého těla, které navíc rozvíjí flexibilitu a mobilitu kloubů. Díky výrazné podpoře srdeční činnosti stimuluje krevní oběh a zlepšuje metabolismus..

AntiGravity ® Yoga - Naše mysl pracuje jako nejdokonalejší stroj a ve změti myšlenek se sami nevyznáme. Necháme-li myšlenky zcela neřízené, mohou nás dovést až k depresi. Abychom se stali pány našich myšlenek, je to běh
na dlouhou trať. Je však důležité začít. Nástrojem vám může být meditace. Kterou se učíme ovládat nepříjemné myšlenky, vkládat si do hlavy myšlenky pozitivní a příjemné a v neposlední řadě docílit toho, že na nic nemyslíme. Dokážete se každý den na chvíli zastavit, uvědomit si že jste teď a tady
a odporostit se od všech starostí, stresů a myšlenek? Báječná lehkost!

Odlehčení kloubů a kostry od podložky je zábavná a přitažlivá forma funkčního tréninku ve spojení s rehabilitací. Inverzní techniky Antigravity Yogy využívají protažení páteře. Intenzivní svalová relaxace. Ulevuje od bolesti.
Stimuluje činnost mozku, trávení, snižuje náladovost i zbavuje depresí.
Stimuluje lymfatický systém, odstraňuje vrásky.

FLOWIN

15978858_1860604244219580_835555665_n_2

Flowin je tréninkový systém pocházející ze Švédska, který dokáže nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a nárazů přetěžující klouby. Skládá se z tréninkové desky a malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. Při cvičení využíváte jen hmotnost svého těla- přirozená zátěž. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který při cvičení vyvíjíme. Posiluje hlavně střed těla – core a to vnitřní svalové partie (břišní, zádové a pánevního dna), zlepšuje držení těla, formuje postavu, redukuje tělesnou hmotnost, zlepšuje ohebnost, koordinaci, kondici, rychlost a působí preventivně proti poranění kloubů, svalů a bolesti páteře. Nabízí více než 300 různých cviků, které se dají libovolně kombinovat a variovat. Je určen pro širokou veřejnost, pro profesionální trénink i pro domácí cvičení a rehabilitaci.

JUMPING

16111437_1860604264219578_658178629_n_2

Jumping je cvičení v aerobním pásmu, které maximálně spaluje tuky. Balančními cviky se zapojují svaly, které jiným cvičením neposílíte. Naše speciálně vyrobené bezpružinové jumpy nezatěžují klouby. Nabízíme zábavný program pod vedením certifikovaných trenérů na jumping. Cvičení je koordinovaná sestava cviků, skoků a balančních prvků, které jsou propojeny zábavnou , ale vysoce účinnou formou. Cvičíme na motivační hudbu. Jumping je ideálním prostředkem na zlepšení Vaší kondice.

K2 HIKING

15996108_1860604277552910_557200864_n_2

K2 HIKING je Indoor walking skupinová aktivita. Využívá skupinového efektu, který je ze všech aspektů nejúčinnější na naši psychiku. Skupinu vede vyškolený instruktor K2 HIKING za doprovodu motivující hudby. Kombinují se speciální prvky chůze, běhu, posilování a různých cvičebních kreací. K2 HIKING vychází ze základní lidské aktivity a nejpřirozenějšího lidského pohybu– chůze. K2 doporučují také doktoři jako např. Dr. Jan Hejma (prezident České asociace Wellness a významný pražský fyzioterapeut) a obezitologové např.  Phdr. Iva Málková (zakladatelka STOP obezitě). Při jedné lekci cca 55 – 60 minut spálíte cca 3000 kj.

MEDICAL PILATES

Img_3310_3

Medical Pilates cvičíme v malé skupině lidí bez hudby. Náš ergoterapeut klade velký důraz na přesné provedení cviků (jste pod neustálým dohledem). Naučíte se správnému bráničnímu dýchání. Cvičení je vhodné pro každou věkovou skupinu a mohou je cvičit i lidé po operacích (např. výhřez ploténky apod.). Nabízí znatelné a viditelné, lékařsky podložené výsledky (například při skolióze dochází ke zlepšení o několik stupňů). Posiluje celkový svalový korzet.

PILATES

Pilates_3

Pilates je více než 100 let staré cvičení, které je inspirováno starými kulturami. Celkově vypracovává dlouhé a štíhlé svaly. Cílem a účelem cvičení je propojení a vědomá souhra těla a mysli a posílení centra - jádra těla. Nevyčerpává, ale naopak dodává energii, rozvíjí sílu, koordinaci, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává zádové, hýžďové a břišní svalstvo. Pohybové sekvence jsou v každém programu promyšleně vypracovány tak, aby odbouraly špatné návyky a nenásilnou formou posílily celé tělo a jeho držení.

FITBOX

Fitbox_3

Fitbox je skupinove,zabavne a energeticky vysoce ucinne cviceni,pri kterem klienti ziskavaji motivaci, kondici, zabavu a psycickou uvolněnost. Byl vyvinut, aby oslovil lidi téměř každého věku, úrovně zdatnosti, hmotnosti či fyzické kondice. Fitbox obsahuje několik základních úderů a kopů s kombinací nevyčerpatelného množství cviků. Každá lekce je sestavena tak, aby byla pokaždé jiná, takže se na lekci budete rozhodně těšit. Fitbox Vám přinese hubnuti, tvarování celého těla, zlepšení kondice, posílení svalů, vybití negativní energie a získání té pozitivní a zlepšení nálady. Lekce je vždy zakončena posilovacím cvičením. K lekci budete potřebovat boxerské rukavice či bandáže, ručník a dostatek tekutin. Každý nový klient je srdečně vítánn a vždy je mu vše řádně vysvětleno. 

TABATA

Tabata_4

Cvičení Tabaty je kombinace aerobního a silového tréninku, který je
postavený tak, že se zvyšuje fyzička a zároveň i síla. Cvičení se skládá ze šesti až osmi 20 sekundových cviků prováděných na 100 %, proložených dobou odpočinku 10 sekund. Celkem odcvičíme 4 intervaly, poslední je nejnáročnější. Klíčem k efektivitě v Tabata  cvičení se jeví krátké intervaly odpočinku mezi cvičením. Účinné jsou základní cviky jako jsou dřepy, angličáky, kliky a obecně cviky, které zaměstnávají více svalových skupin. Důležité je provádět cviky co
nejrychleji a v co nejkratším časovém úseku udělat co nejvíce opakování. Při cvičení používáme i činky a overbally.

Za pouhých 16minut se dokážeme pořádně zapotit. Zdá se to sice málo,
ale věřte, že i těch 16 minut nám dá zabrat. Na lekcích tabaty budete
překonávat vlastní limity, velmi rychle Vám díky tomuto cvičení stoupne Vaše fyzická kondice, dochází k rychlému spalování tuků a rýsování svalové hmoty.
Tabata je náročné cvičení, instruktor Vás bude motivovat k podání 100%
výkonu a k tomu, abyste TO DALI. Tabata je dřina, ale výsledky stojí
za to!

Jak probíhá lekce tabaty:
1. Rozehřátí s protažením svalstva
2. Hlavní část lekce 4x4minuty .
3. Protažení svalstva, uvolnění.

Druhá část lekcí TABATY zahrnuje posilování břišních svalů, opět
používáme balanční pomůcky i činky (1kg).

SM SYSTÉM

16128226_1862270114052993_1708838173_n_2

Relaxace, protažení svalů v napětí. Cílené anatomické masáže s protažením svalů, cviky relaxační a protahovací. Posílení oslabených svalů, cviky posilovací. Obnova funkce spirálních stabilizačních řetězců. Cviky aktivující svalové řetězce. Cvičení je vhodné pro jakoukoli věkovou skupinu od 5-ti do sta let. Děti, ženy, muži senioři, těhotné, nevrcholové i vrcholové sportovce. SM systém je vhodný pro lidi s bolestmi zad nebo pro ty, kteří chtějí poruchám páteře předejít. Cvičení má také velký význam u prevence a léčby poruch velkých kloubů. Kloub kyčelní, kolenní a ramenní, klouby nohou a klenba nožní. Tuto metodu využívá i mnoho vrcholových sportovců jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu. Skladba cvičení SM systému: - cvičení SM systém se skládá se sestavy cviků dle Mudr. Richarda Smíška, která pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožňují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistit ploténkám mezi obratly dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci. Díky špatným návykům – sedavé zaměstnání, práce na notebooku...máme spirální svalové zřetězení ochablé a zároveň velmi přetěžované. Vertikální svalové zřetězení, které způsobují stlačování obratlů k sobě a meziobratlové ploténky jsou namáhány. Cvičíme s elastickým lanem, které umožňuje rozsáhlý pohyb končetin proti malé, postupně rostoucí síle, která aktivuje stabilizační svalové spirály. Elastické lano můžeme chápat jako prodloužení svalových vláken aktivujících spirálu. Cvičení s lanem umožňuje svaly posilovat a zároveň protahovat v době, kdy přirozeně relaxují.

BODYFORMING

15978280_1860603960886275_2022503059_n_2

Bodyforming je komplexní cvičení zaměřené na rovnoměrné formování a zpevnění celé postavy. Bodyforming se zaměřuje na posílení ochablých a protažení zkrácených svalů. Pomáhá vymodelovat pěkné křivky, zajistit správné držení těla, shodit přebytečné kilogramy, přičemž k cíly využívá vlastní hmotnost těla, proto je vhodé pro muže i ženy. Koncept lekcí - jednoduché prvky, které výborně tvarují postavu - posilování problémových partií - protažení zkrácených svalů, prodloužení svalů ochablých - zlepšení fyzické kondice - v neposlední řadě spousta zábavy

Pokaždé se skvěle pobavíte a zapotíte!


TRX

16111573_1860604330886238_1847876722_n_2

TRX znamená „Total body Resistence Exercises“, neboli kompletní cvičení celého těla s vlastní váhou na závěsném posilovacím systému. Posilovat a cvičit s TRX může úplně každý.

Co získáte tréninkem na TRX:

Buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Je určeno pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků
až po každodenní sportovce. Po celou dobu cvičení využíváte pouze váhu vlastního těla a intenzitu dolaďujete úhlem naklonění oproti zavěšení TRX. Pomocí TRX ve velmi krátké době procvičíte celé tělo včetně hlubokého stabilizačního systému. Cvičení na TRX splňuje všechny požadavky kvalitního funkčního tréninku.

 

Neváhejte a přijďte si s námi zacvičit

do Fitness ORLANDA v centru Karviné.

 

Tel.: 732 488 077


Nabízíme tyto druhy cvičení:


DÁMSKÝ FITNESS

 Fitko

 

TERMOREGULAČNÍ DIAGNOSTIKA STRD

Termoregulacni_diagnostika_organismu

MIHA BODYTEC®

Miha_bodytec

BODYWRAPS®

Body_wraps  

 VacuShape® 

Vacushape

Vacuwell®

Vacuwell

BODYFORMING®

tvarovani-těla-bodyform

FIT TRAINING® 

fit-training-trenink-ve-fitku

JUMPING® 

jumping_karvina

 K2 Hiking® 

K2_hiking_karvina

SPINNING® 

spinning-Karvina

ANTIGRAVITY YOGA® 

 

antigravity-yoga-karvina

PILATES® 

Pilates-karvina

 MEDICAL PILATES®

medical-pilates-karvina

FITBOX®

Fitbox_karvina

DĚTSKÁ JÓGA®

detska-joga-karvina

DĚTSKÝ JUMPING®

detsky-jumping-karvina-fitness-orlando

FLOWIN®

flowin-karvina-fitness-orlando

 TRX® 

trx-fitness-orlando-karvina    

KARDIO ZÓNA

Kardio-zona-fitness-orlando-karvina

TABATA®

Tabata-fitness-orlando-karvina

SM SYSTÉM® 

sm-system-fitness-orlando-karvina    

 KRUHOVÝ TRÉNINK

Najdete nás na Masarykově nám. 93

v Karviné-Fryštátě.

 
Zvětšit mapu

IČO: 87769778

 

 Vyhledávač pracovních příležitostí po celém světě:

neuvoo.cz