Naši trenéři

Seznam našich trenérů

Kristýna Buchtová

ing. kristýna buchtová

"Ke sportu jsem měla blízko snad po celý život, ale až tady ve Fitness Orlandu jsem se začala cvičení věnovat opravdu intenzivně. Tehdy jsem navštěvovala hlavně Jumping - cvičení na trampolínách. Toto cvičení mě naprosto dostalo a od roku 2012 ho již sama trénuji. Stalo se to součástí mého života a ze cvičení mám stále stejnou radost jako na začátku. V roce 2016 jsem také absolvovala kurz Fitness a nemůžu říct, že mě dále nelákají další kurzy. V určité fázi se cvičení a práce s klienty stane jakousi drogou a nemůžete jen tak přestat. Těším se na každou lekci, jelikož se těším hlavně na práci s našimi klienty, a na jejich pozitivní ohlasy, což je pro nás instruktory vždy tou nejlepší odměnou. Cvičení musí být pro každého radost a i když to občas bolí, stojí to za to."
Květoslava Fismolová

KVĚTOSLAVA FISMOLOVÁ

"Ahoj, jsem Květka Fismolová, trénuji K2 Hiking, protože je to má srdcovka. Člověk se cítí skvěle, získá kondici, posílí tělo, vytvaruje svaly a hýždě, odreaguje se, no prostě je "happy" psychicky i fyzicky, zhubne a hlavně chůze je nejpřirozenější pohyb pro člověka."
Motto: "Udělat první krok - to je to, co odlišuje vítěze od poraženého."
Natálie Jamborová

Natálie Jamborová

Ahoj, jmenuji se Natálie Jámborová, je mi 20 let a mám vystudovanou Střední zdravotnickou školu jako zdravotnický asistent. Ke sportování jsem se dostala asi jako většina žen a to tak, že mě kamarádka vytáhla na lekci Jumpingu. Ten mě tak dokonale uchvátil, že jsem si prostě na něj musela udělat kurz. Teď už je to přibližně 6 let, co pravidelně cvičím a pořád mě to nepřestává bavit, dále zkouším nové věci, překonávám své limity a snažím se nezakrnět. Ve Fitness Orlandu mě můžete potkat na lekcích Jumpingu, v dámské posilovně nebo na lekcích Fitboxu, které se snažím navštěvovat a velmi mě baví. Miluji jízdu na kole, běhání v přírodě, plavání, bruslení.
Motto: "Život máme jen ve svých rukou a je jen na nás, co s ním uděláme."
Veronika Sobalová

Veronika Sobalová

Jmenuji se Veronika Sobalová a ve Fitness Orlandu předcvičuji již 5. rokem JUMPING a 2. rokem K2 HIKING. Nejprve jsem objevila sport, který jsem nikdy nezkusila, a tak jsem šla na první hodinu Jumpingu do Orlanda. V předchozích letech jsem upřímně žádný vztah ke sportu neměla, ale po pravidelných hodinách Jumpu, který mě doslova nabíjel, jsem dostala možnost udělat si kurz a vést hodiny. Jumping je pro ty, kteří chtějí hubnout zábavně, bez složitých choreografií a mají rádi pohyb, u kterého se pořádně ,,vyřádí". Proto se Jumping stal mojí součástí. Později jsem přidala i kurz K2 HIKING a Fitness trenér. Každý z těchto sportů poskytuje uvolnění, relaxaci a čas k odpočinku od práce a stresu. Jsem velice ráda za tuhle práci, která mě baví čím dál víc, a která mě díky všem skvělým klientkám a kamarádkám motivuje k tomu, dát do každé hodiny tolik energie, aby po cvičení odcházely spokojené a vracely se k nám s radostí.
Motto: "Neboj se změny k lepšímu, i já jsem stála na rozcestí.... "
Roman Slowik

Roman Slowik

O tom, proč je pohyb důležitý, je napsáno již spoustu textů, knih. Pokud opravdu chcete něco ve svém životě změnit, prostě začněte. Začněte jakýmkoliv způsobem s pohybem dle Vašich aktuálních fyzických možností. Vyberte si sportovní aktivitu, která Vás baví, při které se cítíte dobře, která Vás naplňuje. Vydržte, překonejte někdy náročnější začátky a výsledek se zaručeně dostaví. Myslím si, že ke zdravému, spokojenému a šťastnému způsobu života, nepatří jen pohyb, ale i pozitivní myšlení a čistá mysl. Toto byl důvod, proč jsem se rozhodl tyto hodnoty předávat dalším lidem. Lidem, kteří chtějí změnit svůj pohled na svět, nebo kteří již pohled na svět změnili a i lidem, kteří o tomto tématu ještě ani nezačali přemýšlet, ale cítí potřebu změny. Těším se na Vás v Fitness Orlando a velmi rád si popovídám nejen o cvičení, ale i motivaci s Vámi osobně.
Helena Kniežová

Helena Kniežová

Jmenuji se Helena Kniežová, cvičení jako takovému se věnuji již od základní školy a musím říct, že je to součást mého života. K trenérství mě dostala má kolegyně a již 8 let se aktivně věnuji skupinovým lekcí. Mé sny jsem si začala plnit až ve Fitness Orlandu, díky kterému jsem se začala posouvat i ve svých dovednostech a postupně si rozšířila obzory i na další druhy cvičení. Důležité pro mě je se neustále vzdělávat, není to jen o tom mít kurz, ale věnovat se naplno tomu co mě baví, každou radu, doporučení beru vždy jako něco co mne posune dál. Prakticky denně se vzdělávám, a to nejen z knih a internetu, ale samotná praxe a práce s klienty mi dává nejvíc. Můžeme se potkávat na lekcích K2, Bodyformingu, Tabaty, Jumpingu, TRX. Věnuji se také osobním tréninkům ve Fitness Orlandu, kde se snažím svým klientům nejlépe poradit ve cvičení a také ve správném stravování. Mým cílem je, aby klientka byla spokojená a dosáhla svých cílů. Snažím se být pro ně inspirací. A to je pro mne největší odměnou.
Motto: "Dělej to co tě baví a to co tě dělá šťastnou."
Kateřina Kozelková

Kateřina Kozelková

Pilates se věnuji již skoro 8 let, začala jsem nejdříve jako asi každá ženská po porodu - doma u DVD. Nadchlo mě to tak, že jsem si našla kurz a začala jezdit na školení pro instruktory. V roce 2009 jsem získala certifikát Pilates Level I a mohla začít vést lekce jako instruktorka. V roce 2014 jsem získala certifikát Pilates – Level I-II – úroveň Mat I-III + Ron Fletcher Towelwork z Pilates Academy Renaty Sabongui.
Motto: "Nikdy neříkej nikdy."
Inge Galiová

Inge Galiová

Sport vždycky patřil do mého života. I když jsme dlouho žili v Německu, tak i tam jsem doma cvičila Power jógu, Pilates, posilovala a chodila běhat. Když jsme se z Německa vrátili zpět do ČR, začala jsem po nějaké době navštěvovat Fitness Orlando a stala se tak jejich stálou klientkou. Zjistila jsem ale, že by mě cvičení bavilo i z té druhé stránky, a proto jsem se po čase stala trenérkou. Fitbox je má srdcovka, proto jsem prvně absolvovala kurz Fitboxu. Časem následoval Flowin. Cvičení je můj životní styl a zcela mě naplňuje. Miluji kolektiv lidí, ráda a s chutí s nimi trénuji. Mám chuť se neustále posouvat dál a dál, proto jsem začala také běhat. Absolvuji různé běžecké závody a stále nemám dost.
Motto: "Nemůžeš-li létat, běž. Nemůžeš-li běžet, jdi. Nemůžeš-li ani jít, plaz se. Ale ať už děláš cokoli, musíš se neustále pohybovat kupředu."
Marcela Kysová

Dr. Marcela Kysová

Tanečnice instruktorka jogy a hudebnice. Umění se věnuje od dětství, studovala konzervatoř, AMU a doktorské studium v Katowicích a absolvovala několik kurzů jogy. Jezdí jako lektorka, porotkyně na mezinárodní festivaly tance i jogy.
Denisa Pospiechová

Denisa Pospiechová

Martina Skápalová

Martina Skýpalová

Jmenuji se Martina Skýpalová, je mi 27let. Řekla bych, že jsem velmi upřímná,někdy možná až moc.Od malička sportuji, hrála jsem tenis a závodně plavala, tančila, velmi rada lyžuji.Jsem flegmatik málokdy mě něco opravdu vyvede z míry. Baví mě cestování, poznávání nových míst, kultur a obyvatel.
Lenka Folwarczná

Lenka Folwarczná

Certifikovaná lektorka AntiGravity®Fundametal 1,2
Studentka tradiční čínské medicíny - obor dietetika
Majitelka farmářského obchůdku v Karviné Farma domů
Jana Ligocká

Jana Ligocká

Jmenuji se Jana Ligocká a ve Fitness OrlandU mě můžete potkat na lekcích Jumpingu, TRX a Tabaty. K lektorování skupinových lekcí jsem se dostala asi před 8 lety, kdy jsem byla na mateřské „dovolené“ a studovala jsem pedagogiku volného času na VŠ. V té době jsem dostala příležitost, které jsem využila a bez předchozích zkušeností v této oblasti začala na sobě pracovat. Mojí srdcovkou se stal Jumping, díky kterému jsem poznala úžasné kamarádky, které se mnou cvičí od počátku. Jumping pro mě je a vždy bude plný energie, zábavy, ale i dřiny. Právě díky Jumpingu jsem měla možnost zúčastnit se soutěže Královna instruktorů 2013, lektorovat na akcích v ČR i SR. Poznala jsem tak nové lidi, získala zkušenosti a inspiraci v oblasti Fitness. Postupně jsem absolvovala kurz Fitness a školení na strojích Powerplate. Sport mě vždy bavil, ale až díky lektorským zkušenostem dostalo mé cvičení jiný rozměr. Fitness Orlando mi umožňuje účastnit se nejrůznějších sportovních akcí a já si této možnosti velmi vážím. Děkuji.
Motto: "Když Ti někdo nabídne úžasnou příležitost a ty nevíš, zda ji zvládneš, tak řekni ANO - jak ji zvládnout, se naučíš později. Příležitostmi nepohrdej. Jsou jak pošťák -nikdy nechodí se stejnou zásilkou dvakrát."
Zuzana Gamrotová

Zuzana Gamrotová

Motto: Sny se plní, stačí makat.